PARAFIA ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA

W ŁĘCZYCY


Aktualności


Ogłoszenia parafialne16 Niedziela Zwykła, 17 lipca 2016 r.


Od jutra rozpoczynamy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Wpisowe wynosi 60 zł. Przy zapisie trzeba mieć ze sobą nr PESEL, a w przypadku osób niepełnoletnich pisemną zgodę rodziców. Zapisy odbywają się w kancelarii od 9.00 do 10.00. Po południu od 16.00 do 17.00. Przewodnikiem grupy Łęczyckiej Białej, będzie ks. Karol Chrapulski

Dziś o godzinie 17.30 zapraszam do wspólnego odmówienia różańca. Ofiarujmy go w intencji o umocnienie wiary dla nas i dla naszych bliskich. W sposób szczególny będziemy się modlić za te osoby, które przeżywają kryzys wiary.

W dniach od 20 do 25 lipca będziemy gościć na naszej Ziemi Łęczyckiej grupę młodzieży z Włoch wraz z kapłanem. Przyjmijmy ich gościnnie. Niech czują się dobrze i bezpiecznie pośród nas. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zgodzili się przyjąć ich do swoich domów. Dziękujemy Władzom Miasta i Powiatu za okazaną pomoc i dobrą współpracę. Nasi goście odwiedzą Świnice Warckie, Tum, Karsznice, Górę św. Małgorzaty, Grabów, Siedlec. W sobotę na cały dzień udadzą się do Łowicza. Tam młodzież z różnych krajów, których gości nasza diecezja, spędzi cały dzień. Można uczestniczyć w tym wyjeździe. Zachęcam naszą młodzież na wyjazd do Łowicza. W programie: koncerty zespołów religijnych i ludowych, zabawa prowadzona przez wodzireja, konkursy, poczęstunek i oczywiście międzynarodowa Msza Święta i świadectwa dotyczące wiary w dzisiejszym świecie. Wyjazd autokaru w sobotę o 8.00. Koszt 5 zł. Listę zamykamy we wtorek wieczór.

Msza Św. z udziałem gości z Włoch w przyszłą niedzeilę o godzinie 10.30.

Zachęcam do czytania nowych numerów tygodników Niedziela i Gość Niedzielny.


KONTO PARAFII
BS Poddębice 21 9263 0000 0669 0135 2006 0002